All fields are required.

Close Appointment form
icon
У Загвізді люди продовжили збирати кошти, щоб залатати ями на дорозі (ФОТО)
Рейтинг худших врачей


Як повідомляла “Галка” раніше, у селі під Франківськом люди самостійно ремонтують дорогу.

У суботу, 8 вересня мешканці села закатали 24,5 тонни асфальту на відрізку 1,5 кілометрів від початку Загвіздя. Оскільки зроблено менше половини, збір грошей на латання ям у селі продовжується.

Про це повідомляє Загвіздя News, інформує “Галка”.

На “дорожню толоку” вийшли понад півсотні селян – жителі Загвіздянської ОТГ за тиждень зібрали майже 100 тис грн аби зробити свою центральну дорогу. Приєдналися до роботи і жителі Підлісся.

Витратили того дня близько 71 тисяч гривень, з них – 62 тисяч гривень на асфальт. Закатали 24,5 т асфальту на відрізку 1,5 км від початку Загвіздя.

“Не вистачило асфальту, недооцінили об’єми наших ям. Наступного тижня продовження. І навпаки, людський ресурс перевершив наші сподівання, всім присутнім дякуємо. Збір грошей продовжується, бо зроблено менше половини, і потрібні ще фінанси”, – повідомляють у громаді.

Гроші можна занести у сільраду, передати через депутата на окрузі або переказати на картку Приватбанку 5168742706202102 (Микола Стасюк).

Гроші планують зібрати впродовж тижня, аби знову продовжити роботу. 8 вересня час проведення робіт було зібрано більше 20 тис грн і 10 євро.

zagvizdya
zagvizdya2
zagvizdya4

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/u-zagvizdi-lyudi-prodovzhili-zbirati-koshti-shhob-zalatati-yami-na-dorozi-foto/”

22 Likes
  • Поделись этим: