All fields are required.

Close Appointment form
icon
МОЗ скасувало подальшу розробку локальних клінічних протоколів
Рейтинг худших косметологов

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що більше не буде проводитись розробка локальних протоколів. Їх замінять міжнародні, які будуть поступово впроваджуватись.

Керівництво МОЗ має намір викорінювати старі уніфіковані протоколи України, які використовувались декілька десятиліть. На їхню думку, вони створюють корупційні схеми через те, що чітко не прописуються які саме ліки повинні використовуватись. Таким чином медики допомагають фармацевтичним компаніям заробляти на здоров’ї громадян.

Міжнародні протоколи, як вже було неодноразово сказано Міністерством охорони здоров’я, направлені на максимальне ефективне лікування доказовою медициною з мінімальною вартістю. В якості прикладу в МОЗ наводять приклад використання парацетамолу в країнах Європейського союзу, коли пацієнт звертається до лікаря з грипом або ГРВІ.

Інакше кажучи, для оптимізації витрат державних коштів у галузі, реформою передбачено скорочення випадків, коли пацієнта кладуть у стаціонар. Лікарі будуть вимушені частіше лікувати пацієнтів амбулаторно.

22 Likes
  • Поделись этим: