All fields are required.

Close Appointment form
icon
Нідерланди видворили чотирьох росіян
Худшие пластические хирурги

Нідерланди видворили чотирьох росіян
Російські хакери намагалися зламати Wi-Fi Організації щодо заборони хімічної зброї


Влада Нідерландів оголосили про висилку ще в квітні 2018 року чотирьох росіян, які планували здійснити кібератаку на Організацію щодо заборони хімічної зброї (ОЗХЗ).Операція була організована ГРУ, заявили в Нідерландах. Росіяни намагалися зламати Wi-Fi ОЗХЗ, передає NOS.


У вересні влада Нідерландів і Швейцарії розповіли про затримання і висилку двох росіян, які намагалися вести спостереження за лабораторією Spiez і підозрювалися в кібератаці на ВАДА. Подробиці цих справ невідомі.


Навесні 2018 року ОЗХЗ займалася вивченням замаху на Сергія та Юлію Скрипаль в Солсбері, а також хімічної атаки в Сирії, в здійсненні якої Захід звинуватив режим Башара Асада та РФ. Росія традиційно відкидає всі звинувачення.


До слова, 3 жовтня президент РФ Володимир Путін дуже різко висловився про Скрипаля, назвавши його покидьком.


Нагадаймо, 5 вересня прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що в отруєнні колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії звинувачують двох співробітників російської військової розвідки — Олександра Петрова і Руслана Боширова.


Міністр внутрішніх справ Великобританії заявив, що агенти ГРУ Росії, яких Британія підозрює в отруєнні Скрипалів, будуть заарештовані і притягнуті до кримінальної відповідальності Британією або її союзниками, якщо виїдуть за межі Росії.


Як відомо, Боширов і Петров дали інтерв’ю пропагандистському ресурсу Russia Today, де заявили, що їздили в Солсбері як туристи.


З розслідування видання The Insider і дослідницької групи Bellingcat стало відомо, що Руслана Боширова насправді звуть Анатолій Чепіга, він є полковником ГРУ і має звання «Героя Росії».


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/niderlandi-vidvorili-chotiroh-rosiyan-za-kiberataku-na-organizaciyu-iz-zaboroni-himichnoji-zbroji-533489.html”

22 Likes
  • Поделись этим: