All fields are required.

Close Appointment form
icon
«Та хоч вб’ю кого-то!» Скандального суддю Бабенко виправдали: подробиці і відео
Новости

Суддю Шостого апеляційного адміністративного суду міста Києва Костянтина Бабенко, якого в грудні минулого року затримали п’яним за кермом авто, виправдав суд.

Як передає «Слідство.Інфо», 7 грудня Бабенко порушив ПДР під час руху на повороті. На вимогу патрульних він не зупинився, а намагався втекти.

Коли його затримали, з’ясувалося, що чоловік був у стані алкогольного сп’яніння. При спілкуванні з поліцейськими Бабенко зухвало доводив, що вони не мають права його затримувати. «Та хоч і вб’ю кого-то, не маєте права», – стверджував він.

«Ми побачили, що суддя намагався відштовхнути правоохоронців, стверджував, що його треба «відпустити додому» і наполягав, що патрульні не мають права його затримувати. В якості аргументу Бабенко наводив твердження про те, що він суддя і має недоторканність. На прохання патрульних засвідчити свою особу Бабенко відреагував досить бурхливо: «Та хоч я вб’ю кого-то зараз, не маєте права! Потім установлюйте!» – сказано в повідомленні.Джерело статті: “http://povin.com.ua/269893-23-01.html”

22 Likes
  • Поделись этим: