All fields are required.

Close Appointment form
icon
“Укрзалізницю” чекає масштабна реформа: запросять німецьких фахівців
Новости

У середу, 22 січня, Міністерство інфраструктури України підписало “Меморандум про взаєморозуміння” з найбільшим залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn, який займатиметься реформуванням управлінських механізмів “Укрзалізниці”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив у своєму "Telegram"-овому каналі прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.Loading...

Гончарук наголосив, що співпраця України з Німеччиною в рамках реформування залізниці є логічним продовження плану реструктуризації “Укрзалізниці”, який анонсував президент Володимир Зеленський у вересні 2019 року.

“Упевнений, що застосування досвіду найбільш успішної європейської залізничної компанії підвищить ефективність і якість залізничних перевезень в Україні”, – зазначив прем’єр.

За його словами, Україна повністю збереже за собою контроль над “Укрзалізницею”, а німецькі фахівці працюватимуть над реформуванням управлінських механізмів підприємства.

“Тому відразу відкидаю всі чутки – про продаж або оренду стратегічно важливого державного об’єкта, як “Укрзалізниця”, мова не йде. Розраховую, що німецька операційна ефективність і нульова терпимість до корупції стане базою для зміни ситуації в “Укрзалізниці”, – додав прем’єр.

Нагадаймо, протягом 2019 року “Укрзалізниця” перевезла в країни Європейського союзу і назад 942,1 тисяч пасажирів, що на 14,9% вище показників 2018 року, найпопулярнішим став маршрут “Київ-Перемишль”.

До слова, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що Україна найближчим часом очікує схвалення Радою директорів МВФ рішення про нову трирічну програму.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/01/22/ukrzaliznitsyu-chekaye-masshtabna-reforma-zaprosyat-nimetskih-fahivtsiv/”

22 Likes
  • Поделись этим: