All fields are required.

Close Appointment form
icon
Пожежа в Одесі: поліцейські прибрали квіти, які принесли до коледжу
Новости

В суботу, 7 грудня, на місце моторошної пожежі у будівлі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на вулиці Троїцькій, яка сталася 4 грудня в Одесі, прийшла матір одного зі студентів коледжу, який залишився живим. Жінка поклала квіти, вшанувавши пам’ять загиблих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, зворушливе відео оприлюднив у Twitter журналіст Michael Shtekel.Loading...

Пожежа в Одесі: поліцейські прибрали квіти, які принесли до коледжу

З квітами в руках жінка прийшла на місце моторошної пожежі. У її сина – одного зі студентів коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу – мала розпочатися лекція через 40 хвилин після початку пожежі. На щастя, хлопець не постраждав.

Покласти квіти на місто пожежі прийшла матір одного зі студентів коледжу, де розгорілося полум’я. В її сина мала розпочатися лекція через 40 хвилин після початку пожежі. Хлопець не постраждав. pic.twitter.com/3MgS0h3RDd

— Michael Shtekel (@mishajedi) 7 грудня 2019 р.Варто зауважити, що квіти від жінки лежали на місці пожежі недовго – майже відразу поліцейські перенесли їх в інше місце.

Пожежа в Одесі: поліцейські прибрали квіти, які принесли до коледжу

Пожежа в Одесі: поліцейські прибрали квіти, які принесли до коледжу

Нагадаймо, пожежа на Троїцькій в Одесі у приміщеннях коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу обірвала життя двох людей. Рятувальники продовжують розбирати завали в будинку Асвадурова. 5 грудня, в ході проведення пошуково-рятувальних робіт було виявлено тіло загиблої людини.

У п’ятницю, 6 грудня, з-під завалів на місці пожежі у будівлі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на вулиці Троїцькій, яка сталася 4 грудня, дістали тіла ще двох загиблих людей. Таким чином число загиблих зросло до 4 осіб.

Нагадаємо також, у суботу, 7 грудня, з-під завалів рятувальники ДСНС витягли тіло ще однієї людини. Станом на 7 грудня знайдено тіла 5 осіб.

Додамо, що одна людина, яка вважалася зниклою безвісті під час пожежі 4 грудня в одеському коледжі, знайдена живою.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/07/pozhezha-v-odesi-politsejski-pribrali-kviti-yaki-prinesli-do-koledzhu-foto-video/”

22 Likes
  • Поделись этим: