All fields are required.

Close Appointment form
icon
Скандальний пранкер «Джокер» виступив на каналі Медведчука з гучними заявами і викликав обурення
Новости

Скандально відомий пранкер «Джокер» вийшов у прямий ефір одного з телеканалів Віктора Медведчука NEWSONE. У програмі «Протистояння» він відповів на питання ведучих, гостей і навіть глядачів каналу.

Зазвичай відповіді він надсилав на месенджер, так і не розкривши таємницю своєї особистості.

Зокрема, пранкер пообіцяв передати спецслужбам використовувані ним пристрою, щоб ті могли притягнути до відповідальності фігурантів записів.

«Я готовий передати пристрою в якості доказу автентичності», — відповів пранкер, підкресливши, що його пристрої здатні долати внутрішні чати всіх без винятку політичних сил.

«Я присутній у всіх чатах, включаючи Офіс президента. Немає такої програми, яка могла б протистояти. Це мій стартап», — похвалився він.

Саме ця заява викликала найбільше обурення користувачів мережі.

Відомий журналіст Наталія Лигачова запропонувала СБУ звернути нарешті увагу на пранкера, який фактично зізнався в киберпреступлении, могущем позначитися на національній безпеці.

«Нібито Джокер заявив: мовляв, сьогодні в країні епоха фарсу, але скоро вона закінчиться. Будь-який простий громадянин може сприймати це як пряму загрозу своїй у тому числі житті», — написала журналіст в Facebook.Джерело статті: “http://povin.com.ua/257459-07-12.html”

22 Likes
  • Поделись этим: