All fields are required.

Close Appointment form
icon
Як нардепи оплачують свій комфорт з державного бюджету
Новости

Як нардепи оплачують свій комфорт з державного бюджету
Як нардепи оплачують свій комфорт з державного бюджету

Соціальний експеримент журналістів показав, що держслужбовці, попри задекларований принцип "жити по-новому" без чиновницьких привілеїв, продовжують отримувати пільги за державний кошт – наприклад, у вигляді суттєвих знижок на користування залою офіційних делегацій аеропорту Бориспіль.

Пересічному громадянинові обслуговування в привілейованому терміналі обходиться у більш ніж одну мінімальну заробітну плату – 1 800 гривень. Аби провести зйомки журналістам довелося оплатити відвідування цієї зали.

За результатами експерименту журналісти підрахували, що сісти в літак без черг та затримок у VIP-терміналі можна всього за 10 хвилин та 60 секунд, тоді як шлях пересічного пасажира аеропорту від стійки реєстрації до крісла в літаку займає щонайменше 2 години.

Повної інформації про те, яку ж суму державні органи витратили на VIP-термінал у 2015 році, немає. Сама зала офіційних делегацій не надала такої інформації.

Водночас українські посадовці активно використовують пільгу привілейованого потрапляння до літака в аеропорту. Ця можливість дає змогу їм уникати небажаного спілкування з громадянами та стояти в загальних чергах. І за все це продовжують платити українські платники податків.

http://korupciya.com/


22 Likes
  • Поделись этим: